V edycja konkursu ekologicznego już za nami!

Utworzono dnia 25.11.2020
Przedszkole w Nakle Śląskim zostało Laureatem V Edycji Konkursu Ekologicznego "Edukujemy-pomagamy" w kategorii Przedszkola/Żłobki organizowanym przez REBA Organizację Odzysku S.A., spółkę wyspecjalizowaną w tworzeniu systemu zbiórki i odzysku baterii. DZIĘKUJEMY DZIECIOM ORAZ RODZICOM ZA AKTYWNY UDZIAŁ W AKCJI. A Organizacji Odzysku REBA za wspaniałe Nagrody. Poprzez udział w akcji przyczyniliśmy się do zmiany w sposobie dotychczasowego myślenia i zachowania człowieka wpajając dzieciom przy współudziale Rodziców właściwe nawyki dotyczące ochrony środowiska naturalnego. Zużyte baterie wyrzucane w sposób niekontrolowany stanowią wielkie zagrożenie dla środowiska. Substancje w nich zawarte mogą zanieczyszczać glebę i wodę oraz pośrednio szkodzić zdrowiu człowieka. Jeszcze raz dziękujemy!

Utworzono dnia 25.11.2020, 13:09

Lista wydarzeń w miesiącu Kwiecień 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: