Utworzono dnia 22.09.2018

21 września obchodzony jest DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA. Nasze przedszkolaki ten wyjątkowy dzień- święto wszystkich przedszkolaków obchodziły dzień później 21.09.W tym dniu odbyło sie UROCZYSTE PASOWANIE POSZECZGÓLNYCH GRUP PRZEDSZKOLNYCH. Na początku uroczystości pani Dyrektor przywitała wszystkie dzieci, oznajmiła również że na ten dzień przypada też DZIEŃ ORDERU UŚMIECHU, który otrzymały wszystkie dzieci od pani Dyrektor w czasie pasowania. Następnie dzieci z najstarszej grupy MAŁPEK przygotowały krótki program artystyczny. Po występach artystycznych kolejno wszystkie grupy przystapiły do pasowania. Najpierw były Lwiatka, następnie Słoniki, Tygryski, Żyrafki i Małpki. Po uroczystym pasowaniu wszystkie dzieci odśpiewały Hymn Przedszkola - piosenkę "Dżungla" a następnie udały się na podwórko przedszkolne, gdzie czekała niespodzianka - spotkanie z alpakami, które dzieci mogły pokarmić i pogłaskać. W tym dniu odwiedził nas również Wójt Gminy Świerklaniec -  Pan Marek Cyl, który złożył życzenia wszystkim dzieciom i wręczył drobne upominki. Dziękujemy!

Utworzono dnia 22.09.2018, 22:29

Lista wydarzeń w miesiącu Marzec 2024 Brak wydarzeń w tym miesiącu.

Licznik odwiedzin: